Inschrijven Scouting Eersel

Op onze website vind je onder speltakken alle informatie over de groepen van Scouting Eersel. Wil je je graag inschrijven, klik hieronder op de aanmeldknop van je speltak.

Je mag altijd drie keer, gratis komen kijken voor je beslist of je erbij blijft. Laat voor je komt wel even iets weten aan de leiding van de desbetreffende groep, dan kunnen zij daar rekening mee houden.

Omdat we bij calamiteiten dienen te beschikken over de juiste gegevens en omdat we elk lid of aspirant-lid verzekeren, vragen we je om alle gegevens in te vullen. Zodra je beslist om te blijven, hebben we meteen alle gegevens compleet en wordt de inschrijving definitief. Word je geen lid, dan verwijderen we alle gegevens.


Bevers
Jongens en meiden
4 tot 7 jaar
zaterdagochtend 9.30u tot 11.30u – blokhut 2

Contactgegevens:
Heidy Elsen
06-57946836
bevers@scoutingeersel.nl

Kabouters
Meiden
7 tot 11 jaar
zaterdagochtend 9.30u tot 11.30u – blokhut 1

Contactgegevens:
Denise van der Aalst
06-57125799
kabouters@scoutingeersel.nl

Welpen
Jongens
7 tot 11 jaar
Vrijdagavond 18.30u tot 20.30u – blokhut 1

Contactgegevens:
Bart Coppens
06-57561009
welpen@scoutingeersel.nl

Gidsen
Meiden
11 t/m 15 jaar
Dinsdagavond 19.00u tot 21.00u – blokhut 2

Contactgegevens:
Eline Elstgeest
06-29010400
gidsen@scoutingeersel.nl

Verkenners
Jongens
11 t/m 15 jaar
Vrijdagavond 19.00u tot 21.00u – blokhut 2

Contactgegevens:
Erwin Smits
06-42657794
verkenners@scoutingeersel.nl

Rowans
Jongens en meiden
16 tot 18 jaar
Woensdagavond 19.30u – 21.30u – blokhut 3

Contactgegevens:
Ruud Koolen
06-27880798
rowans@scoutingeersel.nl

Overige groepen

Pioniers
pioniers@scoutingeersel.nl

Voortrekkers
Dirk Lepelaars
06-55125496
voortrekkers@scoutingeersel.nl

Oud-Stam
oudstam@scoutingeersel.nl