Contact

Website: www.scoutingeersel.nl

Algemeen: info@scoutingeersel.nl

Groepsbestuur: groepsbestuur@scoutingeersel.nl
Ron Flipsen – 06-51660677 (voorzitter)
Secretariaat: Vacature
Mara Verstappen – Boerboom (ledenadministratie)
Nanne Jansen – van de Ven (penningmeester)
Dirk van de Ven (groepsondersteuning)

Praktijkbegeleiding: Marieke Maas
praktijkbegeleiding@scoutingeersel.nl

Vertrouwenspersoon: Emy Kennis – Flipsen                                                       vertrouwenspersoon@scoutingeersel.nl

Verhuur blokhutten: verhuur@scoutingeersel.nl

Website/facebook: webmaster@scoutingeersel.nl

Commissie PR: PR@scoutingeersel.nl

GROEP CONTACTPERSOON TELNR EMAIL
Bevers Heidy Elsen 06-57946836 bevers@scoutingeersel.nl  
Kabouters Susanne van der Aalst 06-11258340 kabouters@scoutingeersel.nl  
Welpen Bart Coppens 06-57561009 welpen@scoutingeersel.nl  
Gidsen Eline Elstgeest 06-29010400 gidsen@scoutingeersel.nl  
Verkenners Erwin Smits 06-42657794 verkenners@scoutingeersel.nl  
Rowans Ruud Koolen 06-27880798 rowans@scoutingeersel.nl 
Pioniers Alleen via email pioniers@scoutingeersel.nl
Voortrekkers Dirk Lepelaars   06-55125496 voortrekkers@scoutingeersel.nl
Oud-stam Alleen via email oudstam@scoutingeersel.nl